+420 533 312 793

BIO Elettaria cardamonum / Kardamon pravý se skořic. aroma, 20-30 cm, K12

Dodávané bal.: 20-30 cm, K12

Dodávame od: 5.4.2021

Kód tovaru: 520470

Kardamom je jedním z nejznámějších a nejaromatičtějších koření exportovaných z Indie a Cejlonu už od starověku. Silně aromatické plody této byliny se používají i dnes ve velkém množství na ochucení perníků, jemného sladkého pečiva či jiných cukrářských specialit. Zcela nenahraditelný je kardamom ... Číst více
Cena: 239,00 Kč


Detaily

Kardamom je jedním z nejznámějších a nejaromatičtějších koření exportovaných z Indie a Cejlonu už od starověku. Silně aromatické plody této byliny se používají i dnes ve velkém množství na ochucení perníků, jemného sladkého pečiva či jiných cukrářských specialit. Zcela nenahraditelný je kardamom jako přísada do pravé arabské kávy, které dodává nenapodobitelnou chuť a vůni. Voňavé jsou i listy a oddenky kardamomu, silná vůně se z rostliny šíří už po jemném pohlazení listů. Kardamom je vhodný do celoročně teplého pokoje, kde při bohaté zálivce a občasném rosení vyniknou jeho svěží dekorativní listy. Plody se vyvíjejí až na starších velkých trsech rostlin.

Další informace

Cena 239,00 Kč
Světlo Polotieň
Odolnost letnička, neprezimuje, zimovať na svetle chlade
Barva listu zelená
Speciální vlastnosti aromatické vôňou listu, kulinárske využitie

Zákaznické recenze

Krásbá silná rostlina.. Recenze od Marie
Kvalita
Hodnota
Cena
3 roky¨tuto zimu ještě spí v garáži a čeká na jaro, kdy se svou 80cm výškou poroste před domem. Silná,zdravá sazenice z vašeho zahradnictví-dělá radost. (Odeslané 15.1.2016)

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: BIO Elettaria cardamonum / Kardamon pravý se skořic. aroma, 20-30 cm, K12

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Hodnota
Cena

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').