+420 730 235 493

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Nákupem u nás získáte nejen kvalitní a života schopné rostlinky, ale i rostlinky za nejnižší ceny. Nabízíme vám garanci nejnižší ceny.

Zahradnictví

(Aktualizované znění podmínek programu Cenové garance platné k 8.12.2014)

Naše cenová garance se upravuje následujícími podmínkami:

Garance nejnižší ceny

 

I. Trvání cenové garance

Cenová garance se vztahuje na objednávky, případně na dodávku rostlinného materiálu ode dne 7.2.2012 až do odvolání.

II. Jak a kde uplatnit program "Cenová garance" 

a). Garance před nákupem.

Pokud najdete v nabídce jiného zahradnictví (nejen zásilkového, ale i tzv. kamenného) stejnou rostlinu nebo cibulovinu za nižší cenu, my Vám tutéž rostlinu prodáme za jejich cenu a navíc, na rozdíl ceny Vám ještě vystavíme elektronický dárkový poukaz, který budete moci uplatnit při jakékoli další objednávce.

 b.) Garance po nákupu.

Pokud jste již zakoupili rostlinu stejného druhu, předložte nám do 14 dnů od nákupu nabídku jiné společnosti (leták, strana katalogu, link na položku v online obchodě, fotografii rostliny s cenovkou přímo v konkurečním zahradnictví) a vyplatíme Vám dvojnásobek rozdílu ceny ve formě elektronických dárkových poukazů Rostlinky.cz.

c.) Podmínky uplatnění "Cenové garance"

Cenová garance se vztahuje na přesně stejný druh, stejnou velikost, stejný kultivar rostliny. Příbuzné produkty, případné rozdíly ve velikosti, výšce jsou vyloučeny z cenové garance! Cenová garance se vztahuje na množství přiměřené spotřebě jedné domácnosti a nevztahuje se na velkoobchodní prodej. 

d.) Při zaslání požadavku na vrácení rozdílu uveďte do žádosti následující údaje, abychom mohli prověřit výzvu pro naši Cenovou garanci.

- Druh rostliny nebo cibuloviny (např. Salix integra 'Hakuro Nishiki'; Tulipa 'Spring Green')

- Velikost dodávané rostliny nebo cibuloviny (např. kontejner C2; obvod cibule 12-14 cm)

- Počet rostlin / cibulí v balení (např. bal. 3 rostlin; bal. 10 cibulí)

- Cena

- Název konkurenčního zahradnictví

- fotografie konkrétního rostlinného materiálu s cenovkou, strana v katalogu nebo link na položku v on-line katalogu. 

e.) Žádost o vrácení rozdílu díky "Cenové garanci" zašlete na mail garance (at) rostlinky.cz, nebo poštou na adresu ROSTLINKY.CZ, P. O. BOX 52, 690 02  Břeclav 2

f.) Program "Cenová garance" se vztahuje pouze na okrasné a užitkové rostliny a cibuloviny. 

III. Ostatní ujednání programu "Cenová garance" 

a). cenová garance je platná pouze na území České republiky a za konkurenční se považují všechny zahradnictví (zásilkové i kamenné) působící na území České republiky.

b.) cenovou garanci nelze vymáhat soudní cestou ani není právně nárokovatelná. Je to příslib provozovatele internetového obchodu na webové adrese www.rostlinky.cz,

c). provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv upustit od této cenové garance, dnem zrušení ztrácí platnost tato garance. 

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 8.12.2014 a provozovatel má právo je kdykoliv pozměnit, odvolat bez předchozího upozornění.

Další užitečné informace o nás:

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky O nás - Rostlinky.cz Doručení a platba