+420 730 235 493

Možnost vrácení tovaru

Záleží nám na maximální spokojenosti každého zákazníka.

Zahradní sezení

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Pokud jakákoliv položka nesplní Vaše očekávání, nabídneme Vám její náhradu, dobropis nebo vrácení peněz.

Doručené zboží se Vám nelíbí? Nejste s ním spokojený? Je nám to líto, ale dokážeme to řešit.

Máte právo vrátit zboží zpět do 14 dnů ode dne doručení, bez uvedení důvodu. Nerostlinné zboží musí být nerozbalené, nepoužívané a samozřejmě v původním stavu. O živé rostliny musí být normálně postaráno.

Jak na to? 

Stačí zboží zabalit zpět, přiložit vyplněný FORMULÁŘ a poslat na naši adresu obyčejným listem, popřípadě obyčejným balíkem. Peníze, případně nové zboží Vám zašleme co nejdříve, nejpozději do 15 dnů. Nezapomeňte prosím uvést číslo účtu, kde Vám zašleme peníze za vrácené zboží.

Pokud by se s doručeným zbožím cokoliv stalo, můžete to samozřejmě REKLAMOVAT. Rostlina neroste tak jak si představujete? Představovali jste si objednané zboží jinak? Rostlina kvete jinak než má? Máte právo to reklamovat a my Vaši reklamaci odpovědně posoudíme. Před podáním reklamace se podívejte jednoduché informace jak správně reklamovat zboží.


Další užitečné informace o nás:

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky O nás - Rostlinky.cz Doručení a platba