+420 730 235 493

3D plánování zahrady

Okrasná zahrada

 

 

Zakládáte novou zahradu? Rekonstruujete stávající zahradu? Hledáte inspiraci, nebo máte představu a chcete ji konzultovat se zahradním architektem?

 

Vyzkoušejte naši službu - Plánování zahrad

 

Vyplňte tento dotazník a pošlete nám fotografie Vašeho pozemku na mail poradenstvi(at)rostlinky.cz. Naše zahradní architektka z nich vybere jeden pohled a na základě Vašich specifikaci Vám vytvoří 3D model daného místa, jak může vypadat po úpravě. Tato služba je pro návrh plochy pro jednu vybranou fotografii části zahrady do 30 m2 je zpoplatněna částkou pouze 1490 Kč, návrh větších ploch je oceňován individuálně podle představ zákazníka a náročnosti na zpracování.

Kromě vizualizace plochy získáte osazovací plán se seznamem druhů rostlin, které jsou v daném návrhu použity jako i přesný půdorys výsadby. Pokud se rozhodnete rostliny z návrhu nakoupit u nás, získáte slevu min. 10% na navrhovaný rostlinný materiál.

V případě spokojenosti a Vašeho zájmu Vám umíme sestavit i kompletní návrh zahrady včetně realizačního projektu, podle kterého si svou novou zahradu dokážete zrealizovat individuálně nebo budete moci požádat o realizaci prostřednictvím spolehlivých realizačních firem. Návrhy realizujeme zejména v měsících / prosinec-únor, červenec a srpen / t.j mimo hlavní sezónu kdy expedujeme. Děkujeme za pochopení.

 

 Kompletní sadovnicko-architektonický návrh zahrady zahrnuje:

- Terénní modelaciOkrasná zahrada

- Návrhy záhonů, trávníku a zpevněných ploch

- Umístění chodníků

- Výběr vhodných drobných architektonických prvků

- Umístění zahradního nábytku podle plánovaného využívání zahrady

 

V rámci projektu zahrady je textová část, 2D sázecí plány celé zahrady, 3D vizualizace a samozřejmostí je i orientační cenová nabídka na jednotlivé položky resp. etapy realizace.

 

Zde vyplním základní informace

o mé zahradě


Sem pošlu fotografie zahrady

 (Pokud se Vám po kliknutí automaticky neotevře Váš emailový program (např. na mobilu nebo na tabletu), tak fotografie můžete poslat na adresu: obchod (zavináč) rostlinky.cz)

 Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.

Další užitečné informace o nás

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky O nás - Rostlinky.cz Doručení a platba