+420 533 312 793

Férové online záhradníctvi již od roku 2001!   

3D plánování zahrady

Okrasná zahrada

 

 

Zakládáte novou zahradu? Rekonstruujete stávající zahradu? Hledáte inspiraci, nebo máte představu a chcete ji konzultovat se zahradním architektem?

 

Vyzkoušejte naši projektovou službu - Plánování zahrad

 

Vyplňte tento dotazník a pošlete nám fotografie Vašeho pozemku na mail poradenstvi(at)rostlinky.cz. Naše zahradní architektka z nich vybere jeden pohled a na základě Vašich specifikaci Vám vytvoří 3D model daného místa, jak může vypadat po úpravě. Tato služba je pro návrh plochy pro jednu vybranou fotografii části zahrady do 40 m2 je zpoplatněna částkou pouze 1000 Kč, návrh větších ploch je oceňován individuálně podle představ zákazníka a náročnosti na zpracování.

Kromě vizualizace plochy získáte osazovací plán se seznamem druhů rostlin, které jsou v daném návrhu použity jako i přesný půdorys výsadby. Pokud se rozhodnete rostliny z návrhu nakoupit u nás, získáte slevu min. 10% na navrhovaný rostlinný materiál.

V případě spokojenosti a Vašeho zájmu Vám umíme sestavit i kompletní návrh zahrady včetně realizačního projektu, podle kterého si svou novou zahradu dokážete zrealizovat individuálně nebo budete moci požádat o realizaci prostřednictvím spolehlivých realizačních firem.

 

 Kompletní sadovnicko-architektonický návrh zahrady zahrnuje:

- Terénní modelaciOkrasná zahrada

- Návrhy záhonů, trávníku a zpevněných ploch

- Umístění chodníků

- Výběr vhodných drobných architektonických prvků

- Umístění zahradního nábytku podle plánovaného využívání zahrady

 

V rámci projektu zahrady je textová část, 2D sázecí plány celé zahrady, 3D vizualizace a samozřejmostí je i orientační cenová nabídka na jednotlivé položky resp. etapy realizace.

 

Zde vyplním základní informace

o mé zahradě


Sem pošlu fotografie zahrady

 (Pokud se Vám po kliknutí automaticky neotevře Váš emailový program (např. na mobilu nebo na tabletu), tak fotografie můžete poslat na adresu: obchod (zavináč) rostlinky.cz)

 

Další užitečné informace o nás:

Kdo jsme - naše služby, zdroje našich novinek, naši zákazníci vysadili

Neexistující rostliny u nás nekoupíte - i když je někdy omylem dodáme. Cílené zavádění pěstitelů konkurencí vs. neúmyslný lidský omyl naší expedice.

Hledáte rostlinu - různé způsoby vyhledávání té správné rostliny, kterou chcete pěstovat. Vyřizování objednávek se věnují kapitoly - Dodání najednou, Počasí, Termín zadání objednávky, Informace o jednotlivých krocích při vyřizování objednávky resp. o možnosti doplnit svou objednávku

Termín zadání objednávky vs. termín vybavení objednávky

Tipy pro pěstitele - bezplatné informace z oblasti, která Vás zájímá přímo na Váš email. Výběr článků z blogové sekce spolu s doporučeními na oblíbené rostliny

Pomáháme druhým - poskytujeme mnoho bezplatných služeb pro pěstitele a ani dobrovolnické aktivity nám nejsou cizí

Jak objednávat - základní manuál pro správné zadání objednávky v našem eshopu. Proč se vyplatí registrovat a postup zadání objednávky krok po kroku.

Poštovné - poplatky za doručení a formu úhrady

Vysvětlivky zkratek použitých při rostlinách v eshopu

Balení rostlin - Proč je recyklovaný plast nejlepší volbou pro expedování rostlin

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.