+420 730 235 493

FORMY DORUČENÍČeská pošta


Česká pošta

Poštovné bublinková obálka do 2 cm tloušťky do 500 g - 103 Kč

- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen. 

Poštovné bublinková obálka do 5 cm tloušťky do 1000 g - 123 Kč
- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen a drobných cibulovin.

Poštovné Balík do ruky do 3 kg (doručení do 24 h po zabalení a odeslání, ne po zadání objednávky. K lhůtám mezi termínem vystavením objednávky a její vybavením je více informací zde.) - 163 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro objemově i hmotnostně malé zásilky, s dobírkou anebo bez dobírky, není vhodné pro objemné objednávky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní. 

Poštovné Balík do ruky do 10 kg (doručení do 24 h po odeslání) - 173 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny typy zásilek,  s dobírkou anebo bez dobírky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné Balík do ruky do 30 kg (doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou ) - 183 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny nadrozměrné zásilky,  s dobírkou anebo bez dobírky. Zboží Vám přivezou přímo domů nebo do práce. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné / Přepravní Balík nad 30 kg - individuální tarif v závislosti na charakteru objednaného zboží a místě doručení. Nabídneme Vám najvhodnější způsob přepravy. Zálohová platba bude nutná předem.


 
 
Osobní odběr - možný pouze v Bratislavě v eurech a včetně 20% slovenské sazby DPH (místo české 15%). V případě zájmu o osobní odběr v Bratislavě použite pro objednávku zboží eshop www.rastlinky.sk.
 
 
 

FORMY PLATBY

Platba předem - Platba bude provedena na základě zálohové faktury, kterou uhradíte bankovním převodem na základě samostatně mailem zaslané zálohové faktury. Zálohu neplatíte ihned při vytvoření objednávky, ale zálohová faktura se všemi potřebnými údaji k platbě Vám přijde na email ve lhůtě ode dne objednání nejpozději 14 dní před odesláním zásilky. Její úhrada musí být zrealizována včas před plánovaným termínem expedice.

- Během období sezónních výprodejů bohužel nelze platit předem. Může se totiž stát, že teprve při balení se u některých posledních kusů skladem zjistí neočekávané poškození a takové rostliny se neexpedují. Pro urychlení expedice v období, kdy termíny výsadby začínají tisknout, čili od poloviny května do konce července a od konce října do konce listopadu, je možná při zasílání pouze platba dobírkou, kde se platí reálně dodávané položky a není nutné případné přeplatky záloh vracet zpět na účet.

 

Platba zásilky na dobírku - 36 Kč

- Platbu provedete při přebírání zásilky (kurýr, pošťák)

Pokud Vámi vybrané poštovné nebude z objektivních důvodů vhodné pro Vaši zásilku, upozorníme Vás na to emailem po překontrolování objednávky naším pracovníkem resp. před plánovanou expedicí. Snažíme se, aby zboží bylo doručeno zákazníkovi nejefektivnějším a nejvhodnějším způsobem. (Lehký ovocný stromek bohužel není samostatně možné doručit v bublinkové obálce resp. doručit některými novými doručovacími způsoby z důvodu omezení rozměrů.)
 
Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.

Další užitečné informace o nás

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky 3D plánování zahrady O nás - Rostlinky.cz