+420 533 312 793

Férové online záhradníctvi již od roku 2001!   

FORMY DORUČENÍČeská pošta


Česká pošta

Poštovné obyčejný dopis do 500 g - 39 Kč

- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen a cibulovin. 

Poštovné obyčejný dopis do 1000 g - 55 Kč
- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen a cibulovin.

Poštovné Balík do ruky do 3 kg (doručení do 24 h po zabalení a odeslání, ne po zadání objednávky. K lhůtám mezi termínem vystavením objednávky a její vybavením je více informací zde.) - 103 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro objemově i hmotnostně malé zásilky, s dobírkou anebo bez dobírky, není vhodné pro objemné objednávky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní. 

Poštovné Balík do ruky do 10 kg (doručení do 24 h po odeslání) - 113 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny typy zásilek,  s dobírkou anebo bez dobírky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné Balík do ruky do 30 kg (doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou ) - 133 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny nadrozměrné zásilky,  s dobírkou anebo bez dobírky. Zboží Vám přivezou přímo domů nebo do práce. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné / Přepravní Balík nad 30 kg - individuální tarif v závislosti na charakteru objednaného zboží a místě doručení.


 
 
Osobní odběr - možný pouze v Bratislavě v eurech a včetně slovenské sazby DPH. V případě zájmu použite pro objednávku zboží eshop www.rastlinky.sk.
 
 
 

FORMY PLATBY

 

Platba předem - 0  Kč - Pro urýchlení expedice není, bohužel, do konce jarní sezóny už možná

- Platba bude provedena na základě zálohové faktury, kterou uhradíte bankovním převodem, nebo platební kartou na základě výzvy. Zálohu neplatíte ihned při vytvoření objednávky, ale zálohová faktura se všemi potřebnými údaji k platbě Vám přijde na email v lethote 3-7 dnů po odeslání objednávky. Její úhrada musí být zrealizována včas před plánovaným termínem expedice. Platba převodem není, bohužel, z objektivních důvodů možná během výprodeje.


Platba na dobírku - 36 Kč

- Platbu provedete při přebírání zásilky (kurýr, pošťák)

 

Pokud Vámi vybrané poštovné nebude z objektivních důvodů vhodné pro Vaši zásilku, upozorníme Vás na to emailem po překontrolování objednávky naším pracovníkem resp. před plánovanou expedicí. Snažíme se, aby zboží bylo doručeno zákazníkovi nejefektivnějším a nejvhodnějším způsobem. (Lehký ovocný stromek bohužel není samostatně možné doručit v bublinkové obálce resp. doručit některými novými doručovacími způsoby z důvodu omezení rozměrů.)

Další užitečné informace o nás:

Kdo jsme - naše služby, zdroje našich novinek, naši zákazníci vysadili

Neexistující rostliny u nás nekoupíte - i když je někdy omylem dodáme. Cílené zavádění pěstitelů konkurencí vs. neúmyslný lidský omyl naší expedice.

Hledáte rostlinu - různé způsoby vyhledávání té správné rostliny, kterou chcete pěstovat. Vyřizování objednávek se věnují kapitoly - Dodání najednou, Počasí, Termín zadání objednávky, Informace o jednotlivých krocích při vyřizování objednávky resp. o možnosti doplnit svou objednávku

Termín zadání objednávky vs. termín vybavení objednávky

Tipy pro pěstitele - bezplatné informace z oblasti, která Vás zájímá přímo na Váš email. Výběr článků z blogové sekce spolu s doporučeními na oblíbené rostliny

Jak objednávat - základní manuál pro správné zadání objednávky v našem eshopu. Proč se vyplatí registrovat a postup zadání objednávky krok po kroku.

Výběr z katalogu - kdysi zasílán zákazníkům i v tištěné formě

3D plánování zahrady - návrh části nebo kompletní zahrady.

Vysvětlivky zkratek použitých při rostlinách v eshopu

 

Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.