+420 533 312 793

FORMY DORUČENÍČeská pošta


Česká pošta

Poštovné bublinková obálka do 2 cm tloušťky do 500 g - 83 Kč

- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen. 

Poštovné bublinková obálka do 5 cm tloušťky do 1000 g - 103 Kč
- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení Českou poštou v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen a drobných cibulovin.

Poštovné Balík do ruky do 3 kg (doručení do 24 h po zabalení a odeslání, ne po zadání objednávky. K lhůtám mezi termínem vystavením objednávky a její vybavením je více informací zde.) - 143 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro objemově i hmotnostně malé zásilky, s dobírkou anebo bez dobírky, není vhodné pro objemné objednávky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní. 

Poštovné Balík do ruky do 10 kg (doručení do 24 h po odeslání) - 153 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny typy zásilek,  s dobírkou anebo bez dobírky. Doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné Balík do ruky do 30 kg (doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou ) - 163 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny nadrozměrné zásilky,  s dobírkou anebo bez dobírky. Zboží Vám přivezou přímo domů nebo do práce. Při nezastižení na dodací adrese bude balík uložen na poště 7 dní . 

Poštovné / Přepravní Balík nad 30 kg - individuální tarif v závislosti na charakteru objednaného zboží a místě doručení. Nabídneme Vám najvhodnější způsob přepravy. Zálohová platba bude nutná předem.


 
 
Osobní odběr - možný pouze v Bratislavě v eurech a včetně 20% slovenské sazby DPH (místo české 15%). V případě zájmu o osobní odběr v Bratislavě použite pro objednávku zboží eshop www.rastlinky.sk.
 
 
 

FORMY PLATBY

 

Platba zásilky předem - 0 Kč

- Platba bude provedena na základě zálohové faktury, kterou uhradíte bankovním převodem na základě samostatně mailem zaslané zálohové faktury. Zálohu neplatíte ihned při vytvoření objednávky, ale zálohová faktura se všemi potřebnými údaji k platbě Vám přijde na email v lehotě ode dne objednání do 7 dnů před odesláním zásilky. Její úhrada musí být zrealizována včas před plánovaným termínem expedice. Platba převodem není, bohužel, z objektivních důvodů možná během výprodeje.


Platba zásilky na dobírku - 36 Kč

- Platbu provedete při přebírání zásilky (kurýr, pošťák)

 

Pokud Vámi vybrané poštovné nebude z objektivních důvodů vhodné pro Vaši zásilku, upozorníme Vás na to emailem po překontrolování objednávky naším pracovníkem resp. před plánovanou expedicí. Snažíme se, aby zboží bylo doručeno zákazníkovi nejefektivnějším a nejvhodnějším způsobem. (Lehký ovocný stromek bohužel není samostatně možné doručit v bublinkové obálce resp. doručit některými novými doručovacími způsoby z důvodu omezení rozměrů.)
Další užitečné informace o nás:

Kdo jsme - naše služby, zdroje našich novinek, naši zákazníci vysadili

Neexistující rostliny u nás nekoupíte - i když je někdy omylem dodáme. Cílené zavádění pěstitelů konkurencí vs. neúmyslný lidský omyl naší expedice.

Hledáte rostlinu - různé způsoby vyhledávání té správné rostliny, kterou chcete pěstovat. Vyřizování objednávek se věnují kapitoly - Dodání najednou, Počasí, Termín zadání objednávky, Informace o jednotlivých krocích při vyřizování objednávky resp. o možnosti doplnit svou objednávku

Termín zadání objednávky vs. termín vybavení objednávky

Tipy pro pěstitele - bezplatné informace z oblasti, která Vás zájímá přímo na Váš email. Výběr článků z blogové sekce spolu s doporučeními na oblíbené rostliny

Jak objednávat - základní manuál pro správné zadání objednávky v našem eshopu. Proč se vyplatí registrovat a postup zadání objednávky krok po kroku.

Výběr z katalogu - kdysi zasílán zákazníkům i v tištěné formě

3D plánování zahrady - návrh části nebo kompletní zahrady.

Vysvětlivky zkratek použitých při rostlinách v eshopu

 

Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.