+420 730 235 493

FORMY DORUČENÍČeská pošta


přes Zásilkovna.cz

Přeprava v bublinkové obálce do 2 cm tloušťky do 500 g - 103 Kč

- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen. 

Přeprava v bublinkové obálce do 5 cm tloušťky do 1000 g - 123 Kč
- Nutná platba převodem předem na základě elektornické zálohové faktury, doručení v bublinkové obálce. Pouze pro objednávky samostatných semen a drobných cibulovin.

Přepravné zásilka do rozměru 50x40x30 cm do 3 kg - kromě citlivých mladých balkonových rostlin) - 143 Kč

- nutná platba převodem předem na základě vystavené zálohové faktury, doručení na výdejní místo Zásilkovna.cz nebo do Z-boxu. Pouze pro objednávky menších odolných rostlin, semen a cibulovin na jaře a na podzim, ne v létě během veder.

Přepravné zásilka do rozměru 50x40x30 cm do 5 kg - kromě citlivých mladých balkonových rostlin) - 163 Kč

- nutná platba převodem předem na základě vystavené zálohové faktury, doručení na výdejní místo Zásilkovna.cz nebo do Z-boxu. Pouze pro objednávky menších odolných rostlin, semen a cibulovin na jaře a na podzim, ne v létě během veder.

 

přes kurýrní službu DPD

Přeprava zásilky kurýrem DPD do 3 kg (doručení do 24-48 h po zabalení a odeslání, ne po zadání objednávky. K lhůtám mezi termínem vystavením objednávky a její vybavením je více informací zde.) - 163 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro objemově i hmotnostně malé zásilky, s dobírkou anebo bez dobírky, není vhodné pro objemné objednávky. Doručení do 24-48 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. 

Přeprava zásilky kurýrem DPD do 10 kg (doručení do 24-48 h po odeslání) - 173 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny typy zásilek,  s dobírkou anebo bez dobírky. Doručení do 24-48 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou. 

Přeprava zásilky kurýrem DPD do 30 kg (doručení do 24 h od zabalení zboží přímo do Vašich rukou ) - 203 Kč

- Toto poštovné je vhodné pro téměř všechny nadrozměrné zásilky,  s dobírkou anebo bez dobírky. Zboží Vám přivezou přímo domů nebo do práce.  

Přepravné zásilky kurýrem DPD nebo PPL nad 30 kg - individuální tarif v závislosti na charakteru objednaného zboží a místě doručení. Nabídneme Vám najvhodnější způsob přepravy. Zálohová platba bude nutná předem.

Přepravné zásilky nad 175 cm - stromy na kmíncích a pod. - orientační příplatek 500 Kč / balík


 
 
Osobní odběr - možný pouze v Bratislavě v eurech a včetně 20% slovenské sazby DPH (místo české 12%). V případě zájmu o osobní odběr v Bratislavě použite pro objednávku zboží eshop www.rastlinky.sk.
 
 
 

FORMY PLATBY

Platba předem - Platba bude provedena na základě zálohové faktury, kterou uhradíte bankovním převodem na základě samostatně mailem zaslané zálohové faktury. Zálohu neplatíte ihned při vytvoření objednávky, ale zálohová faktura se všemi potřebnými údaji k platbě Vám přijde na email ve lhůtě ode dne objednání nejpozději 14 dní před odesláním zásilky. Její úhrada musí být zrealizována včas před plánovaným termínem expedice.

Platba zásilky na dobírku - 36 Kč

- Platbu provedete při přebírání zásilky (kurýr, pošťák, zásilkovna)

Pokud Vámi vybrané poštovné nebude z objektivních důvodů vhodné pro Vaši zásilku, upozorníme Vás na to emailem po překontrolování objednávky naším pracovníkem resp. před plánovanou expedicí. Snažíme se, aby zboží bylo doručeno zákazníkovi nejefektivnějším a nejvhodnějším způsobem. (Lehký ovocný stromek bohužel není samostatně možné doručit v bublinkové obálce resp. doručit některými novými doručovacími způsoby z důvodu omezení rozměrů.)
 
Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis.

Další užitečné informace o nás

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky 3D plánování zahrady O nás - Rostlinky.cz