+420 730 235 493

Rostlinky.cz na diskusních fórech

Kromě tištěného katalogu zásilkové služby rostlinného materiálu, který je pravidelným výběrem toho nejžádanějšího ze sortimentu cibulovin květin, okrasných a užitkových rostlin a dodanými balíčky objednaných rostlin, se s námi můžete online spojit či nechat si poradit i na těchto veřejných diskusních fórech.


Zahrada ArtmamaPravidelně přispíváme do diskusí na stránce http://zahrada.artmama.sme.sk/, která je věnována setkávání lidí jejichž společnou zálibou je pěstování rostlin. Každý uživatel se může pochlubit svými pěstitelskými úspěchy na zahradě, na balkoně či objevy, které našel během procházky v přírodě. Samozřejmostí je možnost přidat fotografie svých rostlin, květin, plodů či ručních výtvorů. Pod přihlašovacím jménem Erich_RASTLINKY naši odborníci na "Zahradě u Mámy" za posledního 2 a půl roku přispěly více než 550 příspěvky na různé otázky o pěstování rostlin a zároveň jsme diskutujícím pomohli "nakouknout pod pokličku " naší zásilkové služby.

Na podzim 2014 je tomu přesně dva a půl roku, co přispíváme pravidelně jako profesionálové i do diskusí týkajících se zahrad na diskusním fóru Modrá střecha. Setkávají se tam a navzájem si radí všichni ti, kteří řeší svoje bydlení. Příspěvky pod jménem Rastlinky.sk naleznete v sekci věnované exteriéru, tedy v částech - zahrada, plot, terasa, dlažba, chodník, cesta. Našich více než 267 příspěvků řeší konkrétní pěstitelské situace lidí v jejich reálných podmínkách. A že díky internetu se Modrá střecha - zahradaopravdu ztrácejí hranice, svědčí i projekt zahrady u rodinného domu, kdy jsme pomáhali našincům bydlícím nedaleko Paříže ve Francii.

Kam jsme přispívali nejčastěji ?


25x do fóra Muškáty a vše o nich

12x do fóra Péče o mladý trávník

10x do fóra Juka

9x do fóra Kdy mohu vysadit hortenzie ?

15x do fóra Borůvky a vše o nich

9x do fóra Jakou zeleň je nejlepší použít na živý plot ?

10x do fóra Jak efektivně založit trávník na tvrdé půdě ?

12x do fóra Jaké Túje koupit na žívý plot ?

9x do fóra Literatura pro začátečníka - pěstitele...

Zahrada CS6x do fóra Vysazení tújí

37 × do fóra Jaká rostlina podobná tújí rychle roste

7 × do fóra Údržba trávníku

4x do fóra Dočasná úprava zahrady

9 × do fóra Poraďte rychle rostoucí strom

4x do fóra Plevel v trávníku

4x do fóra Jaký trávník nasít ?

4x do fóra Jak vyčistit zarostlou zahradu?

Formou odborných článků přispíváme již od podzimu 2010 na největší zahradnický portál v rámci ČR a SR, na stránku http://www.garten.cz/ (alias http://www.zahrada-cs.com/) a na jeho slovenskou mutaci na adrese http://www.zahrada-sk.com. Ke konci roku 2013 jsme tam zveřejnili 38 článků. Největší oblibě se těší články věnované stromkům do malých zahrad, růžím, begóniím, tvorbě vřesoviště, postupně kvetoucích záhonů, a pěstování zeleniny ve své zahradě.

ROSTLINKY.CZ na FACEBOOKU
Chcete se dozvědět novinky z naší činnosti? Rádi se Facebook Rostlinky.czúčastníte soutěží a aukcí? Chcete sdílet svou radost z pěstování s námi a s jinými lidmi podobných zájmů? Potřebujete se poradit a myslíte si, že by naše odpověď mohla zajímat i jiné pěstitele? Tak i pro Vás je určena naše stránka na Facebooku.