+420 533 312 793

Férové online záhradníctvi již od roku 2001!   

Kdo jsme?Férové online zahradnictví

 

Děkujeme Vám za návtěvu našeho online zahradnictví. Naše zásilková služba rostlin působí na Slovensku již 20 let a v České republice již 16 let, ale jelikož je stále velká pravděpodobnost, že nás neznáte nebo neznáte důkladně, rádi bychom se Vám představili. 

Našim zákazníkům dodáváme kvalitní rostlinný materiál od vybraných českých, slovenských, polských, maďarských, nizozemských, německých a francouzských pěstitelů. Rostlinný materiál odesíláme přímo v den zabalení z pošty Depo Břeclav. Poskytujeme také odborné poradenské, realizační a servisní služby související s interiérovou a exteriérovou zelení. V kontaktu jsme s nejlepšími odborníky v této problematice. 

Soustřeďujeme se na spolupráci převážně s drobnými hobby pěstiteli a naším cílem je atraktivní vzhled a bohatá úroda jejich zahrad. Pouze tehdy můžeme být spokojeni, když naši zákazníci dosahují pěstitelských úspěchů a cílů ve svých zahradách a na balkónech.

  

NAŠE SLUŽBY 

- bezplatné poradenství ohledně vhodných rostlin pro začínajícího pěstitele

- bezplatné doporučení rostlin do konkrétní části Vaší zahrady. Návrh části zahrady za férovou cenu (Více info zde)

- bezplatné konzultace s pokročilejšími pěstiteli při dosahování jejich pěstitelských úspěchů v okrasné, ovocné i balkónové části zahrady

- zasílání pravidelných tipů pro okrasnou, užitkovou a balkónovou zahrádku emailem (více info zde)

- dodávka kvalitního rostlinného materiálu od pečlivě vybraných pěstitelů a šlechtitelů se zárukou 100% spokojenosti, garancí nejnižší ceny a poskytováním věrnostních slev

- individuální ceny pro objednávky rostlinného materiálu nad 4000 Kč

 

ZDROJE NAŠICH NOVINEK PRO PĚSTITELE

Pravidelně koncem ledna navštěvujeme největší evropský rostlinný veletrh IPM Essen v Německu, v září zas zahradnický veletrh v italské Padově, jsme v kontaktu s předními evropskými šlechtiteli a pěstiteli, a proto Vám mezi prvními umíme dodat zajímavé novinky uváděné na trh.


Uhodli byste, že ... 

- naši nizozemskí dodavatelé cibulovin pěstují cibule na více než 35 ha půdy od roku 1910 a ročně dodají na trh více než 4,5 milionu řezaných tulipánů?

- novinky rostlin na balkon a terasu v našem sortimentu pocházejí od předních světových šlechtitelů, kteří ročně vyprodukují 120 mil. mladých rostlin v 11 ha skleníků v Evropě?

- okrasné stromy, keře a trvalky vybíráme pro Vás ze specializovaných, převážně středoevropských školek. Spolu pěstují rostliny na více než 13 ha volné plochy a ročně dodají na trh přes 6 milionů rostlin?

- naše ovocné stromy a keře pocházejí pouze od certifikovaných pěstitelů s garantovanou pravosti odrůd?

 

 Balkon

 

SPOLU DĚLÁME SVĚT HEZČÍ

DROBNÁ STATISTIKA

V roce 2019 naši zákazníci vysadili více než ...

- 6 460 balení semen letniček a zeleniny

- 120 000 cibulí a hlíz květin

- 13 900 okrasných stromů a keřů

- 42 400 balkónových rostlin do truhlíků 

- 17 200 ovocných stromů a keřů 

- 26 600 trvalek a trav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další užitečné informace o nás:

- Neexistující rostliny u nás nekoupíte - i když je někdy omylem dodáme. Cílené zavádění pěstitelů konkurencí vs. neúmyslný lidský omyl naší expedice.

- Hledáte rostlinu - různé způsoby vyhledávání té správné rostliny, kterou chcete pěstovat. Vyřizování objednávek se věnují kapitoly - Dodání najednou, Počasí, Termín zadání objednávky, Informace o jednotlivých krocích při vyřizování objednávky resp. o možnosti doplnit svou objednávku

Termín zadání objednávky vs. termín vybavení objednávky

- Tipy pro pěstitele - bezplatné informace z oblasti, která Vás zájímá přímo na Váš email. Výběr článků z blogové sekce spolu s doporučeními na oblíbené rostliny

- Pomáháme druhým - poskytujeme mnoho bezplatných služeb pro pěstitele a ani dobrovolnické aktivity nám nejsou cizí

- Jak objednávat - základní manuál pro správné zadání objednávky v našem eshopu. Proč se vyplatí registrovat a postup zadání objednávky krok po kroku.

- Výběr z katalogu - kdysi zasílán zákazníkům i v tištěné formě

- 3D plánování zahrady - návrh části nebo kompletní zahrady.

Poštovné - poplatky za doručení a formu úhrady

Vysvětlivky zkratek použitých při rostlinách v eshopu

- Balení rostlin - Proč je recyklovaný plast nejlepší volbou pro expedování rostlin

 

Máte dotaz? Přejete si bližší informace ohledně některých služeb anebo  poskytnutých informací? Kontaktujte náš zákaznický servis.