+420 533 312 793

TIPY PRO PĚSTITELEZáhon s jiřinkami

 
 
Nevíte si rady ohledně správné údržby své zahrádky během jednotlivých měsíců roku? Hledáte inspiraci na doplnění své zahrádky o různé rostlinné novinky? Chcete vědět, co je aktuálně žádané na trhu rostlinného materiálu?
 
Naše e-mailové tipy s odbornými články z oblasti okrasné, užitkové a balkónové zahrádky obsahují praktické rady, kdy co zastřihnout, vysadit či prosadit.
 
Nekvetou Vám nějaké keře tak, jak byste si představovali, nebo úroda ovocných stromů není dostatečná? I v tom Vám mohou poradit naši odborníci, kteří pro vás tyto články připravují.
 
 

Přihlášení


 

 
 
 
 

DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE O NÁS:

 - Kdo jsme - naše služby, zdroje našich novinek, naši zákazníci vysadili

 - Neexistující rostliny u nás nekoupíte - i když je někdy omylem dodáme. Cílené zavádění pěstitelů konkurencí vs. neúmyslný lidský omyl naší expedice.

Hledáte rostlinu - různé způsoby vyhledávání té správné rostliny, kterou chcete pěstovat. Vyřizování objednávek se věnují kapitoly - Dodání najednou, Počasí, Termín zadání objednávky, Informace o jednotlivých krocích při vyřizování objednávky resp. o možnosti doplnit svou objednávku

Tipy pro pěstitele - bezplatné informace z oblasti, která Vás zájímá přímo na Váš email. Výběr článků z blogové sekce spolu s doporučeními na oblíbené rostliny

Jak objednávat - základní manuál pro správné zadání objednávky v našem eshopu. Proč se vyplatí registrovat a postup zadání objednávky krok po kroku.

 - Výběr z katalogu - kdysi zasílán zákazníkům i v tištěné formě

 - 3D plánování zahrady - návrh části nebo kompletní zahrady.

 - Poštovné - poplatky za doručení a formu úhrady

 - Vysvětlivky zkratek použitých při rostlinách v eshopu

 
 
 
 
 
Máte dotaz? Kontaktujte náš zákaznický servis