+420 730 235 493

O nás - Rostlinky.cz

ROSTLINKY.CZ - TOTO JSME MY

nebo 21 důvodů proč dobře uděláte, když rostlinný materiál nakoupíte u nás

1) Už přes 20 let děláme vše pro to, abychom věděli zákazníkům dodat kvalitní rostlinný materiál za dobrou cenu. Široký výběr kvalitních rostlin za dobrou cenu.

2) Jsme online zahradnictví s mnoha spokojenými klienty, jejichž dobrá zkušenost s námi se projevuje i v tom, že podle našeho posledního průzkumu až 98,5% z nich doporučilo nákup u nás svým přátelům a známým.

3) Většina je spokojená se všemi položkami, co jsme jim dodali.

4) Mnozí zákazníci právě po dobré zkušenosti s kvalitou námi dodávaných rostlin opakovaně zadávají objednávku v našem eshopu Rostlinky.cz

5) Dodáváme široký sortiment kvalitních semen, cibulí květin, krásných muškátů a jiných květů na balkon, růží, jahod, trvalek, okrasných dřevin ...

6) Všemu dodávanému rostlinnému materiálu garantujeme ujmutí a zákazníci tak platí pouze za to, co normálně roste a přináší spokojenost.

7) Zboží, které často jinde není dostupné, dodáváme vždy ve vhodném čase na výsadbu buď kurýrem nebo i formou osobního odběru na naší provozovně v Bratislavě.

 

Proč nakoupit u nás - Rostlinky.cz

 

8) Objednávku je možné kdykoliv před expedicí upravit, rostliny do ní přidat či ubrat, nebo i objednávku zrušit, pokud se z jakéhokoliv důvodu plánovaná výsadba z našich rostlin nemá uskutečnit.

9) Druhy, které jsou zveřejněny na našem webu, jejich vyobrazení a popisy v maximálně možné míře charakterizují rostliny, které lze v dobrých podmínkách vypěstovat.

10) Spokojenost zákazníků s kvalitou rostlin při dodání a následném pěstování je pro nás důležitá.

11) Rostliny, které chcete pěstovat, se dají jednoduše vyhledat a objednat v pohodlí domova či během přestávky v práci.

12) Krásné květiny začínají již při zdravých mladých rostlinách, které se dobře ujmou na novém stanovisku.

13) Balení rostlinek přizpůsobujeme jejich charakteru a citlivé druhy jsou přepravovány ve speciálních obalech z recyklovaného PET materiálu, aby nedošlo k jejich potlačení.

14) Mnohaletá zkušenost s balením a dodáváním rostlin zásilkovou formou je zárukou, že umíme kvalitně doručit i křehkou sazenici rajčata v květináči, stovky sazenic na živé ploty, trvalky či keře v květináčích i vyrostlý solitérní strom.

 

O nás - online zahradnictví Rostlinky.cz

 

15) Před zadáním objednávky, jakož i po výsadbě, je možné u nás využít online odborné poradenství zahradních architektů i ovocnářů.

16) Při osobním odběru je možné důkladně prohlédnout nachystané rostliny a bez jakýchkoliv výčitek svědomí případně nepřevzít ty, které si zákaznice nebo zákazník představuje jinak.

17) Rychlost dodání závisí na období, ve kterém si zadáte objednávku. Děláme vše pro co nejrychlejší dodání, ale kvalita rostlin a výběr sortimentu za dobrou cenu má u nás prioritu před rychlostí dodání.

18) Jsme pro zákazníky k dispozici v pracovních dnech od 8. do 17. hod. na naší online podpoře. Zákaznický servis vyřizuje na mailové otázky standardně ve lhůtě do 24/48 hodin.

19) Informace o novinkách v našem sortimentu a aktuální zprávy o expedovaných druzích rostlin získají zákazníci v pravidelném týdenním mailingu. Zajímavé rady, tipy a operativní informace zveřejňujeme pravidelně i na facebookové stránce.

20) Na rostlinkovém blogu jsou k dispozici užitečné články, návody na pěstování, zajímavosti a rady do zahrady, které jsme publikovali v posledních osmi letech.

21) Naši odborně vyškolení pracovníci rádi pomohou s řešením návrhu zahrady nebo vhodnou kombinací nenáročných trvalek, kvetoucích i stálezelených rostlin do nádob.

 

Staňte se i Vy naší spokojenou zákaznicí nebo spokojeným zákazníkem!

 

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? Pomáhame druhým Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky 3D plánování zahrady Doručení a platba

 

Provozovatel :

Ing. Erich Seemann - FLORA EXOTIKA, Tajovského 19, 811 04 Bratislava, IČO 37561391, DIČ CZ681607311