+420 730 235 493

I tohle jsme myPOMÁHÁME DRUHÝM...

Toto je poslední stránka z naší aktuální série základních informací, které mají potenciálním zákazníkům ozřejmit, kdo jsme, co mohou od nás získat a předejít případným zbytečným nedorozuměním. V rámci našich úvodních informací bychom Vám rádi dali do pozornosti to, co od nás můžete získat kdykoliv v průběhu roku i zcela zdarma, resp. což nepřímo podpoříte objednáváním rostlinného materiálu v našem férovém online zahradnictví na jaře, na podzim nebo kdykoliv budete chtít.

 

POMÁHÁME VÁM DOSAHOVAT PĚSTITELSKÝCH ÚSPĚCHŮ A CÍLŮ

 
Řešíte výsadbu zahrádky? Uvažujete o tom, jak dotvořit kout v zahradě, který se Vám nyní nezamlouvá? Pošlete nám emailem fotografie, popište svou představu a naše architektka Vám zcela nezávazně poskytne svůj názor na Vámi plánované úpravy a podělí se s Vámi se svou představou o atraktivním a účelném využití prostoru. (Kontaktujte nás mailem zde)
 
Nevíte si rady ohledně správné údržby své zahrádky během jednotlivých měsíců roku? Hledáte inspiraci na doplnění své zahrádky a různé rostlinné novinky? Chcete vědět, co je aktuálně žádané na trhu rostlinného materiálu? Naše e-mailové tipy s odbornými články z oblasti okrasné, užitkové a balkónové zahrádky obsahují praktické rady, kdy co zastřihnout, vysadit či přesadit. Nekvetou Vám nějaké keře tak, jak byste si představovali, nebo úroda ovocných stromů není dostatečná? I v tom Vám umí poradit naši odborníci, kteří pro Vás tyto články připravují.
 
Souhlasíme s příslovím "Víc hlav, víc rozumu", a proto poskytujeme odborné odpovědi na otázky pěstitelů na několika zahrádkářských diskusních fórech. Již několik let přispíváme do diskusí na stránkách zahrada.artmama.sme.sk, modrastrecha.sk, modrastrecha.cz, garten.cz a v případě zájmu kohokoliv poskytujeme i pohled do zákulisí našeho online zahradnictví. Nesnědli jsme všechnu moudrost světa, ale máme kontakty na nejlepší odborníky z různých oblastí pěstování a rádi jejich poznatky posuneme dál a zároveň si se zájmem přečteme i zkušenosti druhých (více informací k diskusním fórům najdete zde).
 
Inspiraci na výsadbu své zahrady či balkonu získává mnoho pěstitelů i na naší facebookové stránce. Kdokoliv může přidat na tu stránku své vlastní zkušenosti s pěstováním představovaných rostlin nebo reagovat na obrazové návrhy řešení zahrad. Přidejte se mezi přátele na našem facebooku a ukažte druhým, co se Vám líbí!

Dosáhnout úspěchů

NAŠE OKOLÍ NÁM NENÍ LHOSTEJNÉ


V rámci našich lidských a materiálových možností pomáháme

- neziskové organizaci Depaul Slovensko, která se stará o lidi bez domova v noclehárně sv. Vincenta de Paul a v Útulku sv. Luisy de Marillac v Bratislavě a

- občanskému sdružení Vypěstuj Dobro, které se snaží zprostředkovat přebytky ovoce a zeleniny ze zahrad rodinám s dětmi v nouzi i

- individuálním jednorázovým požadavkům školských zařízení, jednotlivců či zájmovým sdružením, jejichž požadavek či potřeba souvisí s našimi aktivitami.

Další informace i fotografie z našich dobročinných akcí najdete v případě zájmu zde.

Usnadnit vstup do života

Máte dotaz k čemukoli uvedenému na této stránce? Kontaktuje náš zákaznický servis.

Další užitečné informace o nás

Balení rostlin Neexistující rostliny u nás nekoupíte Hledáte rostlinu? O nás - Rostlinky.cz Jak objednávat To nejžádanější z katalogu Termín zadání objednávky 3D plánování zahrady Doručení a platba